PROMOCJA NA DZIEŃ DZIECKA
CannabiBOX Cosmetics Krem do twarzy na dzień
CannabiBOX Cosmetics Krem do twarzy na dzień

25,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

szt.
CannabiBOX Cosmetics Krem do twarzy na noc
CannabiBOX Cosmetics Krem do twarzy na noc

30,00 zł

Cena regularna: 49,00 zł

szt.
Czas realizacji zamówienia

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 

§1

  1. Sprzedawca zamieszcza na stronie internetowej Sklepu internetowego przedstawiającej dany produkt, informację o liczbie dni roboczych tj. dni tygodnia od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w ciągu których nastąpi nadanie przesyłki z przedmiotem zamówienia. Powyższa informacja to orientacyjny czas liczony od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania przedmiotu zamówienia do Klienta za pośrednictwem Kuriera. Czas realizacji zamówienia jest podawany z uwzględnieniem terminu skompletowania wszystkich zamówionych towarów. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności danego towaru.
  2. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas przesyłki  lub brak dostarczenia towaru z powodu podania przez Klienta nieprawidłowych lub niepełnych danych, w tym nieprawidłowego lub niepełnego adresu przesyłki.
  3. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas przesyłki lub brak dostarczenia towaru z powodów leżących po stronie Kuriera.

§2

Czas dostawy

1. Czas dostawy przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostarczenia przesyłki. Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy, licząc tylko dni robocze. 

2. Czas realizacji zamówienia to czas jaki potrzebujemy na skompletowanie oraz przygotowanie towaru do         wysyłki.

3. Czas realizacji zamówienia dotyczy tylko dni roboczych od poniedziałku do piątku.

§3

Czas realizacji zamówienia

  • dla zamówień za pobraniem to maksymalnie 48 godzin roboczych;
  • dla zamówienia z opłaconych karta kredytowa oraz przelewem internetowym – po uzyskaniu przez płatność potwierdzonej autoryzacji od operatora - wysyłka towaru następuje w ciągu 24 godzin;
  • zamówienia z formą płatności przelew - po zaksięgowaniu wpłaty na koncie do godziny 11:00 - wysyłka towaru z adnotacją na magazynie następuje w ciągu 24 godzin.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl